Jsme 2×2

Kávový catering, hlavně na jihu Moravy. 

Přijedeme tam, kde by to bez skvělé kávy nebylo ono.

Klidně i na vaši akci. Svatbu, konferenci, školení nebo rodinnou oslavu.

dvakratdva_foceni_venku-11 (1).jpg
 
 
 

3 důvody, proč
chtít kávový bar od 2×2

dvakratdva-7.jpg

Pijete to nejlepší

1

Nejdřív kvalita, pak kvantita. Uděláme vám kafe klidně plnou vanu, vždycky ale sáhneme po výběrových zrnkách od českých nebo světových pražíren. Před každou akcí ladíme chutě, abyste vy a vaši hosté dostali do šálku prvotřídní espresso, cappuccino nebo třeba flat white.

dvakratdva-115.jpg

Umíme to

s lidmi

2

Začíná to tím, že každá akce je pro nás unikát a podle toho ji plánujeme. Končí tím, že se k nám hosté vrací i na pátý šálek. A někde uprostřed? Tam je Jirka a Honza, baristé se zkušenostmi z nejlepších brněnských kaváren, restaurací a českých soutěží, kteří se o vás na akci postarají.

dvakratdva-31.jpg

vše ušijeme na míru vaší akci

3

S naším barem o dvou metrech se vejdeme na zahradu i do zasedačky. Nahodíme kravaty, když pořádáte konferenci, nebo se sladíme do barev vaší svatby. Logo nebo monogram natiskneme na kelímky a ubrousky, nebo nabídku rozšíříme o něco na zub. Stačí si říct.

20200821_DSC04272_narozeniny.jpg

firemní akce pro obsahovou agenturu

Petra Brablecová, spolumajitelka | www.obsahova-agentura.cz

„Kávový catering od dvakratdva.cz jsme využili na firemním teambuildingu a myslím, že na pauzičky s kávou jsme se těšili opravdu všichni. Super je, že si můžete dopředu domluvit rostlinná mléka a vše tak, aby si vybral opravdu každý. Servis kolem byl na výborné úrovni a úsměv na Jirkově tváři k nezaplacení! Díky a vřele doporučuji dále.“

Pokud ladíme s představou vaší akce, napište nám.

Ještě předtím se ale asi ptáte, na kolik vás to vyjde. Cena začíná na 12 990 Kč – záleží na konkrétní nabídce, počtu osob nebo třeba místu konání. Přesné číslo vám dáme hned, jak o vaší akci zjistíme víc.

 

Tak nám na sebe nechte kontakt. Obvykle se ozveme do druhého dne, pobavíme se o detailech a nezávazně pro vás vypracujeme nabídku na míru.

Od kávového cateringu

jste už jen lok daleko

Kontaktujte nás

Děkujeme! Ozveme se co nejdříve.

 
dvakratdva-87.jpg

Tohle jsme my, 2×2

Jeden catering, dva páry, čtyři kamarádi. Bez kafe si nedokážeme představit den.

Na vaší akci se nejčastěji potkáte s Jirkou a Honzou, kteří se postarají o to, aby každá káva byla perfektní.

 

Dohromady mají přes 10 let zkušeností v gastronomii, za sebou účast v českých baristických soutěžích a jako dlouholetí kamarádi jsou sehraný tým.

A zatímco kluci ladí každý detail za barem, Verča s Luckou zajišťují, aby fungovalo všechno kolem. Od toho, že s vámi domluví sebemenší podrobnosti až po to, že na kelímku najdete svoje logo.

 
 

napište nám

Vše k organizaci vaší akce s vámi vyřeší Lucka nebo Honza. Napište nám na:

A pokud je vám bližší mobil, volejte + 420 737 945 453. Když vám to Lucka nezvedne, ozve se co nejdřív nazpět.

Ať vám nic neunikne.
Sledujte nás na

  • Facebook
  • Instagram