Coffee bar na konferenci nebo firemní akci

Kávový catering, který vašim hostům dodá energii na konferenci, coffee breaku nebo třeba firemním teambuildingu.

dvakratdva_foceni_venku-48.jpg
 
 
 

3 důvody, proč si pozvat

coffee bar od 2×2

dvakratdva-7.jpg

Pijete to nejlepší

1

Nejdřív kvalita, pak kvantita. Kávu budeme připravovat klidně od rána do noci, vždycky ale sáhneme po výběrových zrnkách od českých nebo světových pražíren. Před každou akcí ladíme chutě, abyste vy a vaši hosté dostali do šálku prvotřídní espresso, cappuccino nebo třeba flat white.

dvakratdva-115.jpg

Umíme to

s lidmi

2

Začíná to tím, že každá akce je pro nás unikát a podle toho ji plánujeme. Končí tím, že se k nám hosté vrací i na pátý šálek. A někde uprostřed? Tam je Jirka a Honza, baristé se zkušenostmi z nejlepších brněnských kaváren, restaurací a českých soutěží, kteří se o vás na akci postarají.

dvakratdva-31.jpg

vše ušijeme na míru vaší akci

3

S naším barem o dvou metrech se vejdeme i do menší zasedačky. Přizpůsobíme dresscode stylu vaší akce nebo personalizujeme kelímky logem vaší firmy. Řekněte nám svoji představu a my budete hledat cesty, jak ji realizovat.

Co vám nabídneme

Nejoblíbenější variantou je espresso bar, ve kterém podáváme kávy tak, jak je znáte z oblíbené kavárny. Připravíme vám také filtrovanou kávu, která hosty povzbudí třeba při náročné přednášce, nebo přidáme populární kávové drinky. Stačí si říct.

dvakratdva-43_edited.jpg
20200821_DSC04272_narozeniny.jpg

firemní akce pro obsahovou agenturu

Petra Brablecová, spolumajitelka | www.obsahova-agentura.cz

„Kávový catering od dvakratdva.cz jsme využili na firemním teambuildingu a myslím, že na pauzičky s kávou jsme se těšili opravdu všichni. Super je, že si můžete dopředu domluvit rostlinná mléka a vše tak, aby si vybral opravdu každý. Servis kolem byl na výborné úrovni a úsměv na Jirkově tváři k nezaplacení! Díky a vřele doporučuji dále.“
 

napište NáM

Pokud zvažujete různé nabídky coffee baru, napište nám svoji představu. Do 2 pracovních dní se vám ozveme a připravíme kalkulaci na míru.

 

Vše k organizaci vaší akce s vámi vyřeší Lucka nebo Honza. Napište nám na:

A pokud je vám bližší mobil, volejte + 420 737 945 453. Když vám to Lucka nezvedne, ozve se co nejdřív nazpět.

Ať vám nic neunikne.

Sledujte nás na

  • Facebook
  • Instagram