dovezeme kavárnu i na vaší svatbu

Pokud si nedokážete představit den bez skvělé kávy, neobejde se bez ní ani vaše svatba.

A o to se postaráme my, kávový catering 2×2.

dvakratdva_svatby-17.jpg
 
 
 

3 důvody, proč si pozvat

coffee bar od 2×2

Přijedeme a připravíme kávové menu na míru vašemu dni – od espressa až po kávové drinky. Sladíme se s barvami vaší svatby a vejdeme se (skoro) všude.

dvakratdva-69.jpg

1

Zapomeňte na turka do skla, váš velký den si zaslouží kvalitu. Při přípravě sáhneme po výběrové kávě, kterou pražíme přímo pro vaši svatbu. Naservírujeme vám espresso, cappuccino, café latté, flat white, filtrovanou kávu nebo třeba espresso tonic.

Bara_Tom-419.jpg

2

Je libo espresso bar před obřadem nebo kávový doping až do pozdních hodin? Stačí si říct. Každou svatbu plánujeme na míru – nejdřív se hodně ptáme, potom s vámi ladíme každý detail.

3

Stačí nám kousek místa a zásuvka, o zbytek se postaráme. Když si to budete přát, namícháme vám kávové drinky, vyladíme dresscode nebo kávu naservírujeme v kelímcím s iniciály snoubenců či s logem svatby.

Pokud se coffee baru chystáte říct „ano“, napište nám.
Nezávazně se pobavíme o vaší představě a uvidíme, co společně vymyslíme.

Co si dáte?

Podívejte se, co si můžete k velkému dni přát.
dvakratdva-74.jpg

Espresso a další kávy

Základem každého coffee baru jsou nápoje na bázi espressa tak, jak je znáte z oblíbené kavárny. Servírujeme espresso, cortado, cappuccino, café latté i flat white. Potěšíte všechny kávomilce a o tom, že kafe není jen turek, přesvědčíte i babičku.

dvakratdva-20.jpg

Filtrovaná káva

Ke klasickému coffee baru si přiobjednejte i filtrovanou kávu, kterou připravujeme v mocamasteru. Hostům ji naservírujeme, nebo je součástí samoobslužného baru. A na léto umíme i ledovou verzi cold batch brew. Pro fajnšmekry připravujeme filtr i na V60 či v chemexu.

dvakratdva-205.jpg

Drinky & speciály

Svatba je (většinou) jednou za život, tak si dopřejte – připravíme vám populární espresso tonik, espresso affogato s vanilkovou zmrzlinou nebo svěží espresso crodino. A umíme i další kávové drinky, stačí si říct, co máte rádi.

Bara_Tom-430%20%40renata_linartova_photo

Svatba báry&toma

srpen 2020

„Měli jsme kluky na svatbě a byla to naprostá pecka, což nám potvrdila i spousta hostů. Kafe výborné jak na esku, tak batchi, domluva s Honzou taky super, navíc to skvěle vyplní prostor např. při focení. Můžeme pouze vřele doporučit!“

nechte nám vzkaz

Děkujeme! Ozveme se co nejdříve.

 

Když kafe milujete,

není co řešit

Lásku ke kávě šíříme na akcích po celé Moravě a rádi přijedeme i k vám.


Napište nám nezávazně svoji představu na e-mail kavovycatering@dvakratdva.cz nebo vyplňte formulář a my se co nejdřív ozveme.

 

Zavolejte nám nebo napište

icons8-cell-phone-52.png

Dovoláte se Jirkovi na

+420 732 234 853

nebo Honzovi na

+420 777 791 187

icons8-new-post-52.png

Nebo nám napište na

kavovycatering@

dvakratdva.cz

Ať vám nic neunikne.

Sledujte nás na

  • Facebook
  • Instagram