top of page

Jak zaujmout návštěvníky na veletrhu? Amgen vsadil na kafe

Společnost AMGEN je jednou z předních světových biotechnologických společností. Náš kávový bar využili na svém stánku na Kongresu České kardiologické společnosti, který se konal v krásných prostorách brněnského výstaviště.


Utvrdili jsme se v tom, že káva na podobných akcích opravdu táhne a jde o skvělý způsob, jak hosty příjemně překvapit a udělat z návštěvy ještě příjemnější zážitek.


Tentokrát jsme dorazili jen s naším klasickým espresso barem a Honza sázel jedno cappuccino za druhým. Nadprůměrnou spotřebu kávy a mléka jsme přisuzovali hlavně deštivému počasí, dokud nám návštěvníci sami nezačali přiznávat, že bychom těžko hledali profesi, která vypije více kávy, než kardiologové :)


Součástí servisu byl i polep baru a potisk kelímků firemním logem, abychom co nejvíc ladili se zbytkem stánku a podpořili brand klienta.A JAK TO NA STÁNKU AMGEN VYPADALO?

chystáte se také na konferenci nebo veletrh a chcete svým návštěvníkům nabídnout zážitek, který ocení? Podívejte se, jak vás můžeme zásobit kofeinem.
19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page